Založení společnosti

Chci více informací

Společnost vám pomůžeme založit rychle a levně! Zajišťujeme komplexní služby spojené se založením společnosti všech právních forem. Pomůžeme vám s celým procesem založení, připravíme smluvní dokumentaci, zajistíme notáře, živnosti i zápis do obchodního rejstříku.

Založení společnosti s ručením omezeným již za 9.900,- Kč bez DPH

Více informací

Založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) je služba vhodná pro klienty, kteří nechtějí ztrácet čas a peníze při založení firmy svépomocí. Jediné, co budete potřebovat na rozdíl od pořízení ready-made společnosti, je složení základního kapitálu v minimální výši 1,- Kč na bankovní účet vaší nově zakládané s.r.o.

Charakteristika s.r.o.

Hlavní výhodou podnikání formou společnosti s ručením omezeným je fakt, že společníci (na rozdíl od ručení u OSVČ) ručí pouze do výše svých nesplacených vkladů. Společnost je řízena příslušnými orgány, v tomto případě se jedná o valnou hromadu, jednatele a dozorčí radu (nepovinný orgán). Společníci mají určená jak svá práva, tak povinnosti dané zákonem o obchodních korporacích, o kterých vás podrobně informujeme. Office House nabízí komplexní právní a administrativní podporu při založení vaší s.r.o.. Zařídíme za vás veškeré úřední náležitosti spojené se zřízením společnosti včetně jednání u notáře a na rejstříkovém soudu, vyřízení živnostenského oprávnění, souhlasu se sídlem firmy a zápis do obchodního rejstříku. Založení společnosti je tak pro vás komfortní a časově nenáročné.

Společnost s ručením omezeným vám rádi založíme již za 9.900,- Kč bez DPH.

Pro více informací o založení společnosti s ručením omezeným nás prosím neváhejte kontaktovat.

Chci více informací