Založení společnosti

Chci více informací

Společnost vám pomůžeme založit rychle a levně! Zajišťujeme komplexní služby spojené se založením společnosti všech právních forem. Pomůžeme vám s celým procesem založení, připravíme smluvní dokumentaci, zajistíme notáře, živnosti i zápis do obchodního rejstříku.

Založení akciové společnosti za 39.000 Kč bez DPH

Více informací

Založení akciové společnosti (a.s.) a její vznik je v České republice poměrně náročný proces, ke kterému se zpravidla vyžaduje odborná asistence.

Pokud se rozhodnete využít naše služby spojené se založením akciové společnosti na klíč, tak jediné, co budete potřebovat na rozdíl od pořízení ready-made akciové společnosti, je složení základního kapitálu v minimální výši 2.000.000,- Kč (popřípadě 30% z této částky) na bankovní účet vaší nově zakládané a.s.

Charakteristika a.s.

Akciová společnost je forma podnikání, při které je majetek společnosti rozdělen na určitý počet akcií vydaných s určitou nominální či emisní hodnotou. Změny v hodnotách akcií se odrážejí v tržní hodnotě společnosti. Společnost je řízena statutární orgánem.

Office House nabízí komplexní právní a administrativní podporu při založení vaší nové společnosti. Zařídíme za vás veškeré úřední náležitosti spojené se zřízením akciové společnosti včetně jednání u notáře a na rejstříkovém soudu, vyřízení živnostenského oprávnění, souhlasu se sídlem firmy a zápis do obchodního rejstříku.

Akciovou společnost vám rádi založíme již za 39.000 Kč bez DPH.

Pro více informací o založení akciové společnosti nás neváhejte kontaktovat.

Chci více informací