Založení společnosti

Chci více informací

Společnost vám pomůžeme založit rychle a levně! Zajišťujeme komplexní služby spojené se založením společnosti všech právních forem. Pomůžeme vám s celým procesem založení, připravíme smluvní dokumentaci, zajistíme notáře, živnosti i zápis do obchodního rejstříku.

Odštěpný závod zahraniční společnosti za 14.900,- Kč bez DPH

Více informací

Odštěpný závod zahraniční společnosti je samostatně fungující pobočka zahraniční společnosti zřízená v jiném státě než je stát sídla mateřské společnosti. Původní označení odštěpného závodu bylo před účinností nového občanského zákoníku"organizační složka".

Charakteristika odštěpného závodu

Odštěpný závod zahraniční společnosti nemá právní subjektivitu, to znamená, že ho nelze založit bez návaznosti na zahraniční právnickou osobu Jeho vnitřní organizace se vždy řídí právem státu, kde působí mateřská společnost. Mezi hlavní výhody odštěpného závodu patří úspora času a finanční dostupnost (bez nutnosti skládat základní kapitál).

Office House vám nabízí komplexní právní a administrativní podporu při založení pobočky - odštěpného závodu zahraniční společnosti v České republice i v zahraničí. Zařídíme za vás veškeré úřední náležitosti spojené se zřízením pobočky včetně jednání u notáře a na rejstříkovém soudu, vyřízení živnostenského oprávnění, souhlasu se sídlem pobočky a zápis do obchodního rejstříku.

Odštěpný závod vám rádi založíme již za 14.900,- Kč bez DPH.

Pro více informací o zřízení odštěpného závodu nás neváhejte kontaktovat.

Chci více informací