ZALOŽENÍ NEBO ODKUP READY MADE SPOLEČNOSTI SE SLEVOU 20 %

Připravili jsme si pro vás letní slevu 20 % na založení společnosti nebo odkup ready made společnosti. Pozor akce platí pouze do konce srpna!

Založení s.r.o. již za 7.920 Kč

Společnost vám pomůžeme založit rychle a levně! Zajišťujeme komplexní služby spojené se založením společnosti všech právních forem. Pomůžeme vám s celým procesem založení, připravíme smluvní dokumentaci, zajistíme notáře, živnosti i zápis do obchodního rejstříku.

Ready made s.r.o. již za 12.000 Kč

Jednoduchá a srozumitelná právní forma podnikání, společnost s ručením omezeným, je nejčastěji využívanou právní formou vyhledávanou pro rozjezd podnikání. Jasná vlastnická struktura, nízké počáteční investice a nenáročné personální obsazování orgánů společnosti (společník i jednatel mohou být tatáž osoba) z ní dělají ideální variantu, jak začít podnikat a minimalizovat možná počáteční rizika. U společnosti s ručením omezeným můžete mimo jiné vydávat kmenové listy, kterými lze jednoduše převádět svůj obchodní podíl a připravit tak společnost na vstup investora.

Ready made a.s. již za 51.920 Kč

Akciová společnost nabízí vhodnou variantu pro realizaci ambicióznějších projektů s možností částečného zabezpečení anonymity vlastnické struktury (v případě více než jednoho vlastníka). Jedná se o prestižní formu podnikání se základním kapitálem v minimální hodnotě dvou milionů korun. Akcionářem akciové společnosti se může stát kdokoliv a k převodu akcií stačí standardně jednoduchý rubopis. Nespornou výhodou je i nenáročné personální obsazení (jednající osobou může být pouze jeden člověk), při vhodném nastavení tedy může akciovou společnost ovládat a kontrolovat pouze jedna osoba. Díky nové právní úpravě je zde mimo jiné možnost emitace kusových akcií, které jsou pro svou flexibilitu při navyšování základního kapitálu ideálním řešením pro dynamicky rostoucí společnosti.

Ready made SE již za 68.720 Kč

Koupí ready made evropské společnosti vám odpadne zdlouhavý a složitý proces zakládání evropské společnosti, ke kterému navíc standardně potřebujete přeshraniční subjekt a základní kapitál v minimální výši 120 tisíc EUR. Evropská společnost je mezinárodně uznávanou právní formu podnikání, která vám zajistí jednoduší vstup na zahraniční trh díky důvěryhodnosti a možnosti obchodovat ve všech zemích Evropské unie. Evropská společnost podléhá předpisům EU a hodí se ideálně pro podnikatele plánující operovat na evropském trhu. Základní výhodou oproti jakékoli běžné národní formě podnikání je  možnost přesouvat sídlo v rámci celé EU, a to bez likvidace společnosti. Změna sídla s sebou samozřejmě nese nejen opuštění domácí legislativy, ale i možnost uplatňovat právo na ochranu zahraničních investic.

CHCETE SLEVU A NEVÍTE JAK NA TO?

STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT PŘES WEBOVÝ FORMULÁŘ, UVÉST HESLO „LÉTO20“ A SLEVA JE VAŠE!

Sleva lze kombinovat. Níže uvádíme jednoduché příklady:

Klient má zájem o zájem o založení společnosti za cenu 9.900 Kč + DPH a sídlo na 12 měsíců v Praze v ceně 12.000 Kč + DPH / rok. Z celkové ceny tedy ušetří 20%, tzn. místo 21.900 Kč + DPH zaplatí pouze pouze 17.520 Kč + DPH.

Klient si pronajme virtuální sídlo spolu s nadstandardním servisem v BC Palác Archa. Standardní cena činí 36.000 Kč + DPH ročně. S naší slevou 20% ušetří více jak 7.000 Kč + DPH a zaplatí pouze 28.800 Kč + DPH ročně.

Zájemce zvažuje odkup Evropské společnosti, kterou využije do své holdingové struktury. Díky vysokým vstupním poplatkům a základnímu za kapitálu 120.000 EUR je cena 85.900 Kč. Zájemce však potřebuje individuálně nastavit stanovy a změnit název společnosti, což vyžaduje sepsání notářského zápisu v ceně 6.000 Kč. Celková cena za odkup ready-made SE by tedy činila 91.900 Kč. V případě využití naší letní nabídky ušetří 20%, tj. více jak 18.000 Kč. To se už vyplatí!