SÍDLO SPOLEČNOSTI SE SLEVOU 20 %

Připravili jsme si pro vás letní slevu 20 % na sídlo společnosti v Praze a Ostravě. Pozor akce platí pouze do konce srpna!

Sídlo v Praze již za 640 Kč / měsíc

Hledáte sídlo pro již existující, nově zakládanou společnost, nebo pro OSVČ v Praze? Všem našim klientům nabízíme reprezentativní zázemí s komplexním administrativním servisem. Sídlo firmy v Praze tak můžete získat jednoduše a rychle – stačí se na nás obrátit. K dispozici jsou jak skvělé lokality v centru města, jako je např. moderní Business centrum Bredovský dvůr na Praze 1 či v Paláci Archa. Pokud dáváte přednost klidnějšímu zázemí, jistě vás zaujme moderní třípatrová vila Habrovka s možností parkování nacházející se na Praze 4 a další naše lokality na Praze 3, 5 a 10.

Sídlo v Ostravě již za 392 Kč / měsíc

Neláká Vás sídlo v hlavním městě? Nabízíme i jiné lokality pro existující či nově zakládané firmy a OSVČ. Sídlo firmy v Ostravě tak máte na dosah – stačí se obrátit na naše obchodní zástupce. Dostupný je prostor jak v obchodním centru Hradní ve Slezské Ostravě, tak i v ulici Výstavní v Moravské Ostravě. Záleží jen na vás, kterému z nich dáte přednost.

CHCETE SLEVU A NEVÍTE JAK NA TO?

STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT PŘES WEBOVÝ FORMULÁŘ, UVÉST HESLO „LÉTO20“ A SLEVA JE VAŠE!

Sleva lze kombinovat. Níže uvádíme jednoduché příklady:

Klient má zájem o zájem o založení společnosti za cenu 9.900 Kč + DPH a sídlo na 12 měsíců v Praze v ceně 12.000 Kč + DPH / rok. Z celkové ceny tedy ušetří 20%, tzn. místo 21.900 Kč + DPH zaplatí pouze pouze 17.520 Kč + DPH.

Klient si pronajme virtuální sídlo spolu s nadstandardním servisem v BC Palác Archa. Standardní cena činí 36.000 Kč + DPH ročně. S naší slevou 20% ušetří více jak 7.000 Kč + DPH a zaplatí pouze 28.800 Kč + DPH ročně.

Zájemce zvažuje odkup Evropské společnosti, kterou využije do své holdingové struktury. Díky vysokým vstupním poplatkům a základnímu za kapitálu 120.000 EUR je cena 85.900 Kč. Zájemce však potřebuje individuálně nastavit stanovy a změnit název společnosti, což vyžaduje sepsání notářského zápisu v ceně 6.000 Kč. Celková cena za odkup ready-made SE by tedy činila 91.900 Kč. V případě využití naší letní nabídky ušetří 20%, tj. více jak 18.000 Kč. To se už vyplatí!