Dostupné servisované kanceláře v Praze

Kancelářské prostory v prestižních lokalitách v Praze, a to vše bez závazků. Všechny naše kanceláře jsou servisované a obratem k nastěhování. Stačí si přinést počítač a můžete začít pracovat.

Palác Archa, Praha 1, Na Poříčí 26, PSČ 110 00

Modernistické prostředí v okolí ulice „Na poříčí“ obklopeno řadou luxusních hotelů, prvotřídních restauračních zařízení a obchodních pasáží nebo různých sportovních center. To vše Vám nabízí business centrum Palác Archa, jež se nachází v samotném centru Prahy, hned vedle Florentina, a poblíž Masarykova nádraží.

Dostupné kanceláře:

– Kancelář pro 1 – 3 osoby
– Kancelář pro 1 – 4 osoby

Bredovský dvůr, Praha 1, Olivova 4, PSČ 110 00

V business centru BREDOVSKÝ DVŮR zbrusu nové reprezentativní kancelářské prostory třídy A. BC se nachází v samotném centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Kanceláře jsou individuálně klimatizované, mají otevíratelná okna a 24/7 přístup do budovy.

Dostupné kanceláře:

– Kanceláře pro 1 – 2 osoby
– Kanceláře pro 1 – 3 osoby

BC Habrovka, Praha 4, U Habrovky 247/11, PSČ 140 00

Nově zrekonstruovaná administrativní budova vilového typu v Praze 4 – U Habrovky 11. Budova je situována v klidné vilové čtvrti a nabízí skvělou dopravní dostupnost automobilem i veřejnou dopravou. Poblíž je stanice metra C – Budějovická. Budova nabízí možnost parkovacího stání na vlastním pozemku.

Dostupné kanceláře:

– Kanceláře pro 1 – 3 osoby
– Celé patro cca 120m2 vč. zázemí

BC Výsluní, Praha 10, Na Výsluní 201/13, PSČ 100 00

Zrekonstruovaná třípatrová vila se zahradou a parkovací plochou na Praze 10, slouží našim klientům jako lukrativní obchodní zázemí. V lokalitě business centra je silná koncentrace sídel mezinárodních společností.

Dostupné kanceláře:

– Kancelář pro 1 – 3 osoby

Hledáte kanceláře i na Slovensku? Nabízíme reprezentativní kanceláře v Bratislavě.