Sídlo společnosti s OFFICE HOUSE

Pro každou obchodní společnost je nezbytné pro zápis do obchodního rejstříku mít vlastní sídlo společnosti. Ne každý podnikatel má ale možnost či touhu umístit sídlo společnosti na vlastní adrese. Pro tyto společnosti nabízíme naši službu poskytnutí sídla společnosti.

Velký důraz klademe na kvalitní podnikatelský servis s garancí spokojenosti pro naše klienty. Ti mají jistotu, že na adrese sídla společnosti nebudou tisíce různorodých firem. Sídlo společnosti tak bude působit seriózním dojmem a vaši partneři na vás nebudou koukat skrz prsty.

Co Office House nabízí

 • Sídlo společnosti na prestižní adrese
 • Minimální náklady na provoz sídla
 • Organizaci poštovních služeb včetně přeposílání na adresu, kterou si sami určíte
 • Vlastní personál či proškolené asistentky na recepci
 • Snížení počtu všemožných kontrol

Samozřejmostí je i poskytnutí sídla pro OSVČ. Všem našim klientům poskytujeme reprezentativní zázemí s kompletním administrativním servisem. Letité zkušenosti našich obchodních expertů z nás dělají tradičního partnera v tomto oboru. Dlouhodobě držíme nadstandardní vztahy s úřady a jsme bráni jako synonymum pro tuto službu na území České republiky.

Nejčastější doprovodné služby při poskytnutí sídla firmy

 1. Koupě ready-made společnosti
 2. Založení společnosti na míru
 3. Pronájem kanceláří již od 1 hodiny
 4. Pronájem zasedacích místností
 5. Správa společnosti
 6. Administrativní a korporátní služby

Pronajměte si sídlo společnosti v České republice nebo na Slovensku s Office House a využijte možnost pronájmu kancelářských prostor či zasedacích místností. Začněte podnikat klidně již zítra bez dlouhé a náročné administrativy. Vše kompletně vyřídíme za vás. Vy se můžete soustředit jen na to, co je pro vaše podnikání opravdu nejdůležitější. Ozvěte se nám!