Informace pro klienty – změna v doručování pošty a povinnost roušek

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat, že Česká pošta nemá v tuto chvíli nastavené jednotné doručování zásilek. Některé pobočky nám hlásí, že doručování zatím funguje jako doposud, některé pobočky dostaly informaci, že se bude doručovat pouze obyčejná pošta. Bohužel se v této době situace i na poště mění každým dnem a my nejsme schopni vám nyní zaručit, zda vaše zásilka bude či nebude řádně doručena.

Veškerou došlou poštu budeme samozřejmě i nadále zapisovat do systému a informovat vás o jejím doručení prostřednictvím avíza. V případě doručené výzvy o uložení vám napíšeme i číslo zásilky, abyste si ji v případě potřeby mohli sami na poště vyzvednout. S ohledem na omezení pohybu osob a ochrany našich zaměstnanců nebude v našich silách pro vás toto zabezpečit.

Dále vás žádáme, abyste v případě osobní návštěvy našich poboček dodržovali bezpečný odstup a vstupovali pouze s ochrannou rouškou.

Jakmile budeme mít nové informace, budeme Vás obratem kontaktovat a všechny aktuální informace najdete také zde na našich stránkách.

Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně pevné zdraví.

S pozdravem

OFFICE HOUSE