PRONÁJEM VYBAVENÉ KANCELÁŘE SE SLEVOU 20 % – DO KONCE ZÁŘÍ

Hledáte kancelář, kde budete mít soukromí a klid na práci, a která již bude plně vybavená nábytkem?

Tak to pro Vás máme skvělou nabídku – v případě uzavření smlouvy v září získáte 20% slevu na pronájem takové kanceláře. Akce se vztahuje na pronájem dlouhodobý (min. 1 rok).


Kde: Palác Archa a Bredovský dvůr

Velikost kanceláří: 11-50 m2

Kapacita kanceláří: pro 1-10 osob

Doplňkové služby: zasedací místnosti, služby recepce, osobní asistentky, IT služby, možnost parkování, přístup 24/7, zřízení sídla společnosti na stejné adrese

akce kancelar banner


Kde se kanceláře nachází?

Akce platí na kanceláře na Praze 1 v business centru Palác Archa a Bredovský dvůr.


Palác Archa – Na Poříčí 1047/26, Praha 1

Palác Archa se nachází na Bílé labuti hned vedle Florentina, poblíž Masarykova nádraží (mezi Florencí a Náměstím republiky). Modernistické prostředí v okolí ulice „Na poříčí“ obklopeno řadou luxusních hotelů, prvotřídních restauračních zařízení a obchodních pasáží nebo různých sportovních center. Nabízí perfektní dopravní spojení přímo z dálnice D1 a D8. Budova Palác Archa také disponuje vlastními parkovacími místy v podzemních garážích. V případě městské dopravy se u budovy nacházejí zastávky linek 3, 8, 24 a 26 a také stanice metra B a C – Florenc.

Kancelářské prostory Palác Archa jsou moderně zrekonstruované a nabízí maximální komfort třídy A. Vstupní recepce a ostraha v budově, otevíratelná okna, individuálně klimatizované kanceláře, zdvojené podlahy s veškerou IT infrastrukturou.


Bredovský dvůr – Olivova 2096/4, Praha 1

Bredovský dvůr se nachází v samotném centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Kanceláře jsou individuálně klimatizované, mají otevíratelná okna a 24/7 přístup do budovy. Při vstupu do prostor FLEXI OFFICE vás přivítá jazykově zdatná recepce, asistentky nabídnou občerstvení a usadí do lobby či zasedací místnosti. Kanceláře Bredovský dvůr jsou velice oblíbené pro svou perfektní lokalitu a zbrusu nové kancelářské prostory. 

V business centru je možné parkovat v podzemních garážích – vjezd z ulice Olivova. Přístup máte 24/7. 

akce kancelar banner


Jak kanceláře vypadají?

Všechny kanceláře jsou vybavené nábytkem pro 1-10 osob v závislosti na jejich velikosti. Dle požadavku klienta je možné dovybavit dalším nábytkem. 

Kanceláře jsou servisované, což znamená, že naši klienti se vůbec nemusí o provoz své kanceláře starat. Zařizujeme pro ně recepční a asistentské služby (příjem pošty, vzkazů, obstarání návštěv, apod.), úklid kanceláře, dodavatelské služby – internetové připojení, telefonní a faxové služby, občerstvení v kuchyňce, atd. Výhodou tohoto pronájmu jsou, tzv. sdílené společné prostory (cca 60m2) – recepce, lobby, kuchyňka, toalety, atd., které jsou Vám k dispozici zcela ZDARMA.

  • plně vybavená a servisovaná kancelář
  • vysokorychlostní internetové připojení kabelem, WIFI
  • vybavená kuchyňka včetně občerstvení (káva, čaje, voda, džusy, atd.)
  • klimatizace a topení individuálně v každé místnosti
  • plně funkční zázemí k užití (recepce, lobby, zasedací místnosti, copy centrum, toalety…)
  • úklid kanceláře a společných prostor
akce kancelar banner

Speciální akce pro tým hledající prostory

Potřebujete se přemístit se svým týmem do nových prostor? Pronajměte si 6 kanceláří s celkem 19 pracovními místy a celkovou velikostí 100 m2. Na všechny kanceláře se vztahuje 20% sleva.

Jedná se o separátní prostor v Paláci Archa na Praze 1 s vlastní kuchyňkou a maximálním soukromím.


Jaké služby získáte navíc?

Při pronájmu kanceláře máte možnost využít zasedací místnosti pro jednání s Vašimi klienty s kapacitou až 30 osob. Naše milé recepční Vaši návštěvu usadí, nabídnout občerstvení a informují Vás o jejím příchodu. Vy tak budete působit profesionálně a zvýší to v očích klienta prestiž.

Na stejné adrese Vám na Vaše přání zřídíme sídlo Vaší firmy. V rámci služby sídla Vám budeme přebírat poštu a zajišťujeme základní administrativní služby.

Naše osobní asistentky mají zkušenosti s realizací jednorázových úkolů, stejně tak ale dokáží zajistit dlouhodobou spolupráci. Díky této službě získáte perfektní podporu k Vaší práci, která Vás ve výsledku přijde mnohem levněji než vlastní asistentka. U nás totiž platíte pouze za čas, který asistentka věnovala Vašim úkolům. 

Na správném fungování IT systémů závisí chod každé společnosti. Správu své IT struktury můžete nechat na našich IT specialistech. Vaše požadavky jsou schopni vyřídit během krátké chvíle ať už osobní návštěvou nebo vzdáleným přístupem. Naši IT specialisté zajistí bezproblémový chod všech informačních systémů.

akce kancelar banner