Chcete si pronajmout sídlo společnosti? 3. krok – pronájem bez realitky

Hledáte reprezentativní sídlo společnosti včetně kanceláře v Praze a přemýšlíte nad tím, zda oslovit realitní kancelář nebo si najít prostory bez ní? V článku přinášíme souhrn výhod pronájmu sídel bez realitní kanceláře.

Nbudova_hrabovka_praha4ajít vhodné sídlo firmy spolu s kanceláří v hlavním městě nemusí být vždy jednoduché, ale slušné prostory na lukrativní adrese lze nalézt i bez realitky. Ten největší rozdíl při využití služeb pronájmu kanceláře od realitní společnosti je ve vynaložených financích, které tvoří zejména provizi za zprostředkování, a to nejčastěji ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem sídla společnosti bez realitky

Hledání na vlastní pěst nemusí být vůbec tak odstrašující, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jistým a spolehlivým řešením jsou společnosti, které poskytují pronájem sídel se zařízenými kancelářemi v byznys centrech. U společnosti Office House žádnou provizi nebudete platit a ušetří vám čas při prohlížení stovek inzerátů. Kromě pronájmu sídla, poskytujeme i jiné služby, čímž vám v mnoha ohledech vašeho podnikání podáme pomocnou ruku. Vaší druhou možností při pronájmu bez realitky je kontaktovat přímo majitele.

Další výhodou je i vysoká míra flexibility, protože sídla, kanceláře či zasedací místnosti se mohou pronajímat již od 1 hodiny bez jakýchkoliv dlouhodobých závazků. Samozřejmostí je i kompletní administrativní servis a možnost využívání technického zázemí.

Výhody pronájmu sídla u Office House

  • lukrativní adresa
  • úspora peněz a času
  • kompletní administrativní servis
  • doplňkové služby a služby recepce

Předražené kanceláře od realitek

Většina reprezentativních prostor na lukrativních adresách je zbytečně předražená. Kromě toho nejste v přímém kontaktu s majitelem, ale pouze se zprostředkovatelem služeb. Pokud již najdete místo, které se vejde do vašeho rozpočtu, určitě budete potřebovat počáteční investice k zútulnění daného místa. Částku si připočítejte k provizi a vratné kauci pro majitele a vysoká suma je na světě. Kauce bývá po skončení pronájmu v případě, že vše předáte beze škod, sice vrácena, ale v dané chvíli jde o velkou investici.

Pokud i vy chcete efektivněji využít finanční prostředky určené k platbě provize pro realitku nebo k rekonstrukci pronajatých prostorů pro váš byznys, využijte služby Office House. Poskytneme vám pronájem sídla včetně kompletně a moderně vybavené kanceláře krátkodobě či dlouhodobě přímo v centru Prahy.